LV | RU | EN

facebook

Pieraksts pie ģimenes ārsta

Traumatologs - ortopēds

Solovjovs Jurijs traumatologs AuraJurijs Solovjovs 

 sertificēts traumatologs-ķirurgs-ortopēds

Beidzis Kaļiņinas institūtu (Tveras institūtu) 1974. gadā un ieguvis ārsta grādu, internatūra traumatoloģijā,ķirurģijā,ortopēdijā pabeigta 1975. gadā.

 

PIETEIKT VIZĪTI

 

Lasīt vairāk

Stažējies Krievijas hospitālī, Ukrainas (kijevas apgabala hospitālī.) Ar darba pieredzi stacionārā, visa veida operatīvajā terapijā:specializācijas kuņģa operāciju veikšanā, žultspūšļa, trūces, vēnu operatīvajā terapijā kā arī prioritāte traumatoloģijā (osteosintēze, endoprotezēšana) un arī laporoskopiskās operācijas.J. Solovjovs ar bagātu darba pieredzi un ļoti labu humora izjūtu.
J. Solovjovs ,sertificēts traumatologs-ķirurgs-ortopēds.
Beidzis Kaļiņinas institūtu (Tveras institūtu) 1974. gadā un ieguvis ārsta grādu, internatūra traumatoloģijā,ķirurģijā,ortopēdijā pabeigta 1975. gadā. Stažējies Krievijas hospitālī, Ukrainas (kijevas apgabala hospitālī.) Ar darba pieredzi stacionārā, visa veida operatīvajā terapijā:specializācijas kuņģa operāciju veikšanā, žultspūšļa, trūces, vēnu operatīvajā terapijā kā arī prioritāte traumatoloģijā (osteosintēze, endoprotezēšana) un arī laporoskopiskās operācijas.J. Solovjovs ar bagātu darba pieredzi un ļoti labu humora izjūtu.