LV | RU | EN

 

Pieraksts pie ģimenes ārsta

 

Nīcgales iela 5, Rīga
Pieraksts pie speciālista, uz izmeklējumu:
67799977
Pieraksts pie ģimenes ārsta: 67566755
www.aura.vca.lv

Iestādē ir nodrošināta vides pieejamība personām ar funkcionāliem traucējumiem.

 

KONTAKTI

Pieraksts pie speciālista, uz izmeklējumu: 67799977
Pieraksts pie ģimenes ārsta: 67566755
Mājas vizītes: 67566227
Aura PREMIUM20015889
Autovadītāju medicīniskā komisija 67564444
Radioloģijas reģistratūra: 67564444
Fizikālās medicīnas un rehabilitācijas nodaļa: 67565635
Veselības veicināšanas centrs: 67564144
Obligātās veselības pārbaudes: 67566752
VCA Dent 6.stāvā: 22308600, 67799848
VCA "Aura" administrācija: 67566888
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

Aura R

 

 

 

 

Veselības centru apvienības (VCA) poliklīnika “Aura” lepojas ar vienotu un draudzīgu izcilu speciālistu komandu, jaunu diagnostikas un medicīnas aparatūru, kā arī skaistām renovētām telpām. “Aura” ir mūsdienīga ārstniecības iestāde – te ir plaša rehabilitācijas un fizikālās terapijas nodaļa, kurā strādā profesionāli speciālisti, izveidota īpaša maksas pakalpojumu nodaļa – AURA PREMIUM, pacientiem pieejamas jaunākās lāzertehnoloģijas sāpju mazināšanai un audu atjaunošanai. “Aura” ir pirmā poliklīnika Baltijā, kurā izmanto “Vivostat” sistēmu brūču ārstēšanai.

AURA PREMIUM

Poliklīnikā atvērta maksas pakalpojumu nodaļa AURA PREMIUM, kur pacientiem komfortablos apstākļos piedāvā personalizētus, kvalificētus medicīniskos pakalpojumus, izmantojot jaunākās diagnostikas ierīces.
Šeit tiek veiktas veselības pārbaudes jeb check–up programmas. Ir izstrādāta arī īpaša programma bērniem, kas ir ļoti izdevīga vecākiem – iespējams vienuviet operatīvi un ērti pārbaudīt bērna veselību un iegūt visu dokumentāciju, kas nepieciešama, uzsākot skolas gaitas.

Rehabilitācijas un fizikālās terapijas nodaļa

Poliklīnikā “Aura” pieejama Latvijā pirmā ambulatorā kardiorehabilitācijas programma. Pacientiem tiek izstrādātas personalizētas atveseļošanās programmas, ir iespēja saņemt vairākas procedūras dienā, atpūšoties mājīgās un modernās telpās. Atvērta renovēta un modernizēta fizikālās terapijas nodaļa, kas aprīkota ar mūsdienīgu aparatūru, jaudīgu magnetoterapiju un elektroterapiju. Te kvalificēti speciālisti palīdz atlabt pēc smagām slimībām, kā arī turpina stacionārā sākto atveseļošanos.

Inovācijas sāpju mazināšanā un brūču ārstēšanā

Kā atbrīvoties no mokošām sāpēm? “Aura” speciālistu rīcībā ir inovatīva tehnoloģija – augstas intensitātes lāzers, kas operatīvi samazina sāpes, atjauno audus, kā arī uzlabo kustīgumu. Triecienviļņu terapija atsevišķos gadījumos ir alternatīva ķirurģiskai operācijai. Savukārt brūču ārstēšanai poliklīnikas “Aura” speciālisti izmanto Eiropas labākajās klīnikās augstu novērtēto “Vivostat” sistēmu – no pacienta asinīm izgatavotu bioloģisku, ar trombocītiem bagātinātu īpaši iedarbīgu fibrīna līmi. Šī unikālā tehnoloģija efektīvi veicina brūču sadzīšanu un samazina komplikāciju risku.