LV | RU | EN

facebook

Pieraksts pie ģimenes ārsta

Ķirurgs

 

Sviridova Larisa kirurgs AuraLarisa Sviridova 

sertificēta ķirurģe

Veic Trombocītiem bagātinātas plazmas (PRP) injekcijas
Beigusi Maskavas medicīnas institūtu 1974.gadā un ieguvusi ārsta grādu. Veic mīksto audu operācijas. Specializējusies triecienviļņu terapijā un lāzerterapijā Prāgā 2010. gadā. Pabeigusi kursus traumatoloģijā 1984. gadā. L. Sviridovai ir liela darba pieredze ambulatorajā praksē. Ķirurģe ir atsaucīga un laipna pret pacientiem . L. Sviridova 2016. gadā ieguva atzinības rakstu ,kā gada labākais ārsts.

PIETEIKT VIZĪTI

 

 
Solovjovs Jurijs traumatologs AuraJurijs Solovjovs

sertificēts traumatologs-ķirurgs-ortopēds

Beidzis Kaļiņinas institūtu (Tveras institūtu) 1974. gadā un ieguvis ārsta grādu, internatūra traumatoloģijā,ķirurģijā,ortopēdijā pabeigta 1975. gadā.

 

PIETEIKT VIZĪTI
Lasīt vairāk

Stažējies Krievijas hospitālī, Ukrainas (kijevas apgabala hospitālī.) Ar darba pieredzi stacionārā, visa veida operatīvajā terapijā:specializācijas kuņģa operāciju veikšanā, žultspūšļa, trūces, vēnu operatīvajā terapijā kā arī prioritāte traumatoloģijā (osteosintēze, endoprotezēšana) un arī laporoskopiskās operācijas.J. Solovjovs ar bagātu darba pieredzi un ļoti labu humora izjūtu.
J. Solovjovs ,sertificēts traumatologs-ķirurgs-ortopēds.
Beidzis Kaļiņinas institūtu (Tveras institūtu) 1974. gadā un ieguvis ārsta grādu, internatūra traumatoloģijā,ķirurģijā,ortopēdijā pabeigta 1975. gadā. Stažējies Krievijas hospitālī, Ukrainas (kijevas apgabala hospitālī.) Ar darba pieredzi stacionārā, visa veida operatīvajā terapijā:specializācijas kuņģa operāciju veikšanā, žultspūšļa, trūces, vēnu operatīvajā terapijā kā arī prioritāte traumatoloģijā (osteosintēze, endoprotezēšana) un arī laporoskopiskās operācijas.J. Solovjovs ar bagātu darba pieredzi un ļoti labu humora izjūtu.

 

MMukansAura1Maksims Mukāns 

Konsultē kuņģa zarnu trakta saslimšanas – tai skaitā taisnas zarnas saslimšanas, trūces (cirkšņa, pēc operācijas, nabas, diafragmālas), žultspūšļa saslimšanās, bariatriska ķirurģija (svara mazinoša)

 

 

PIETEIKT VIZĪTI
Lasīt vairāk

Pabeidzis Rīgas Stradiņa universitāti 2011. gadā, izgājis vispārējas ķirurģijas rezidentūru Rīgas austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā “Gaiļezers”

Operē ķirurģijas dienas stacionārā Veselības centru apvienībā “Aiwa clinic”

Veic dažāda veida vēdera operācijas laparoskopiski – trūču plastikas, žultspūšļa operācijas, saaugumu pārdalīšana, kuņģa samazināšanas operācijas (Bariatriskas).

Veic dažāda veida mīksto audu operācijas – veidojumu ekscīzija, strutainu procesu sanācija, ieaugušo nagu iegriešana, sīko traumu ķirurģiska apstrāde. 

Strādāja Rīgas slimnīca Bikur Holim 2016 – 2018. gadam (no 2017 līdz 2018. gadam ķirurģijas nodaļas vadītājs).

Sniedza neatliekamu un steidzamu operatīvu palīdzību Rīgas austrumu klīniskajā universitātes slimnīca “Gaiļezers” Neatliekamas medicīnas palīdzības uzņemšanas klīnikā no 2011 līdz 2018. gadam.

Apmācīts veikt mazinvazīvas manipulācijas ultraskaņas kontrolē (biopsija, drenāžā), kā arī veikt vēdera patoloģijas izvērtēšanu.

Strādāja Jūrmalas slimnīca neatliekama uzņemšanas klīnikā – traumu aprūpe, vēdera patoloģiju operatīva palīdzība

Izgāja kursus advancēta laparoskopijā un bariatriska ķirurģijā Rumānija (2017, 2018) un Igaunijā (2018), kā arī vairogdziedzera operācijas Ungārija (2018).

Papildināja zināšanas un uzstājas ar zinātnisku darbību pasaules kongresos laparoskopijā, bariatrijā, neatliekama un žultsceļu ķirurģijā – Dienvidkorejā, Francijā, Somijā, Nīderlandē, Rumānija, Vācijā, Horvātija, Lietuvā.

Apmācīja ārstu palīgus ķirurģijā no 2015 līdz 2018. gadam, Rīgas Stradiņā universitātes Sarkana krusta koledžā. Veic konsultācijas medicīnas statistikā.

Vairāku starptautisku publikāciju līdzautors: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/?term=mukans