LV | RU | EN

facebook

Pieraksts pie ģimenes ārsta

Fizikālās medicīnas un rehabilitācijas ārsts

  • Sākums >

  • Fizikālās medicīnas un rehabilitācijas ārsts
 
Kraucis Arturs fizikalas med un rehab arsts AuraArtūrs Kraucis 

sertificēts fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts, sertificēts manuālais terapeits

Konsultē pacientus un izstrādā individuālus rehabilitācijas plānus, un nosūta pie funkcionāliem speciālistiem. Konsultē pacientus kardiorehabilitācijā, insultu pacientu rehabilitācijā, mioskeletāro saslimšanu rehabilitācijā, 22 gadu pieredze strādājot ar pieaugušajiem par ārstu rehabilitologu.

 

 PIETEIKT VIZĪTI

 

 
Skutula Una rehab nodalas vaditaja AuraUna Skutula

sertificēta fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārste

Konsultē pacientus un izstrādā individuālus rehabilitācijas plānus un nosūta pie funkcionāliem speciālistiem. Konsultē pacientus saistībā ar: agrīna vecuma neirorehabilitācija, mioskeletārās saslimšanas, elpošanas orgānu saslimšanas, ortopēdiskas saslimšanas, rehabilitācija pēc traumām, jauno māmiņu apmācība pareizā zīdaiņu aprūpē - hendlings. Koordinē un vada multiprofesionālu rehabilitācijas profesionāļu komandu. 25 gadu pieredze strādājot ar bērniem par ārstu rehabilitologu.

 PIETEIKT VIZĪTI

 

 
Petruskova Irina fizikalas med rehab arste AuraIrina Petruškova

sertificēta fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārste

Konsultē pacientus un izstrādā individuālus rehabilitācijas plānus un nosūta pie funkcionāliem speciālistiem. Konsultē un nosūta pacientus uz fizikālās medicīnas procedūrām. Veic lāzerterapiju. 10 gadu pieredze strādājot par fizikālās medicīnas ārstu.

  

 

PIETEIKT VIZĪTI