LV | RU | EN

 

Pieraksts pie ģimenes ārsta

Speciālistu un izmeklējumu darba laikam ir informatīvs raksturs

SpeciālistiDiagnostika un ārstēšanaĢimenes ārstiAURA PREMIUM
Speciālists Kab. St. P O T C Pk Se Sv
Bērnu dežūrārsts
Solovjova Natālija 326 3 15.00-21.00 15.00-21.00 15.00-21.00 15.00-21.00 15.00-21.00 08.00-15.00
Ārstu medicīniskā komisija
Obligātā veselības pārbaude 709 7 16.00-19.00 12.00-14.00 16.00-18.00 08.00-10.00
(Bez pieraksta – dzīvā rinda)
(Štekele Dace)
Autovadītāju med. komisija 326 3 08.00-10.00 16.00-19.00 16.00-18.00
(Bez pieraksta – dzīvā rinda)
(Ļemeševskis Pjotrs)
SVARĪGI. Lai veiktu OVP nodarbinātajiem vai saņemtu medicīnisko izziņu autovadītājiem, nepieciešams iepriekšējs pieraksts, kā arī ierodoties poliklīnikā ir jālieto sejas aizsargmaska.
Arodveselības un arodslimību ārsti
Štekele Dace 709 7 11.00-13.00 14.00-16.00 09.00-12.00 14.00-16.00 11.00-13.00
Audiologopēds
Jansone Paula 415 4 09.00-12.00 09.00-13.00
Vavilova Ludmila 415/418 4 08.00-13.00 12.30-15.00 08.00-11.00 08.00-13.00 15.30-18.00
Akupunktūras speciālists 1
Mangale Irena 300 1 pieteikties pa talr. 29542377     
Bērnu ķirurgs
Lavendelis Egils 523 5 15.00-20.00  15.00-20.00 
Bērnu neirologs
Ozola Sarmīte 2 504 5 08.00-15.00 08.00-15.00 14.40-19.00 08.00-18.00
Skibunova Inna 507 5 13.00-18.00 09.00-14.00 09.00-14.00
Bērnu masieris
Deņisenko Nadežda 3 414.2 4 12.00-19.00 09.00-15.00 09.00-15.00 12.00-19.00 09.00-19.00
Mihailova Anna 3 418/410 4 14.00-19.00 09.00-15.00 13.00-19.00 12.00-18.00
Gastroenterologs
Janovičs Pāvels 603  6 09.00-18.00 09.00-18.00 09.00-18.00
Lisova Diāna 705 7 17.00-20.00
Ozola-Zālīte Imanta 603 6 15.00-19.00 09.00-14.00
Čui Svetlana 603 6 14.00-18.00
Dermatovenerologs
Jākobsone Ilze 505 5 08.00-11.00 15.00-18.00
Muhenberga Marina 505 5 15.00-20.00  08.00-12.00  17.00-20.00
Zakovrjašina Žanna 505 5 14.00-17.00 08.20-12.00
Štukerte Alīna 505 5 08.00-12.00 08.00-12.00
Endokrinologs
Gureviča Maija 602 6 13.40-18.40 13.40-18.40 10.00-15.40
Seisuma Dace 602 6 13.00-19.00 14.00-20.00
Ergoterapeits
Ivuļonoka Olga 418 4 10.00-16.00 10.00-14.00
Prince Anita 418 4 12.00-18.00
Fizikālās medicīnas procedūru kabinets
Fizikālās terapijas kabinets 419 4 08.00-20.00 08.00-20.00 08.00-20.00 08.00-20.00 08.00-20.00  10.00-14.00
Fizikālās medicīnas un rehabilitācijas ārsts
Kraucis Artūrs 414.1 4 08.00-12.00 14.00-18.00 18.00-20.00
Skutula Una 2 414.1 4 09.00-13.30 13.00-17.15 09.00-13.50 09.00-13.15
Petruškova Irina 411 4 12.00-17.00 12.00-17.00
Fizioterapeits
Alifonova Anastasija 413 4 08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-13.00
Dankovska Elīna 413/421 4 08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00
Dlužņevska Vendija 412 4 08.00-14.00 14.00-20.00 14.00-20.00 08.00-14.00 08.00-14.00
Feldmane Linda 421 4 14.00-19.00 08.00-14.00 14.00-19.00 08.00-14.00 08.00-14.00
Ģīle Monta 410/412 4, 9 09.00-16.00 08.00-14.10
Kolberga Ieva 421 4 08.00-14.00 18.00-18.40 08.00-14.00 08.00-14.00 18.00-18.40 08.00-14.00 08.00-14.00
Kulago Jeļena 416 4 15.00-20.00 15.00-20.00
Lajevska Anna 413 4 14.00-19.00 13.00-19.00 14.00-19.00 13.00-18.00
Pedāne Inna 416 4 09.00-15.00 09.00-14.00
Poļakova Tatjana 421 4 15.00-19.00 15.00-19.00
Rasolovs Tomas 416 4 08.00-19.00 09.00-15.00 09.00-15.00
Smirnov Andrei 409 4 08.00-20.00 08.00-20.00 08.00-20.00
Vasiļjevs Pāvels 410 4 15.00-20.00 15.00-20.00
Vinogradova Jana 410/412 4 09.00-14.00 09.00-14.00
Ginekologs
Ākule Zanda 208/705 2|7 10.00-13.00 11.00-14.00 13.00-17.00
Bergmane Indra 208 2 09.20-14.00
Potapenkova Inesa 208  2 14.00-18.00
Rimmere Tatjana 205 2 14.00-19.00 14.00-19.00 14.00-18.00 09.00-14.00
Krūmiņa Inese 207 2 09.00-13.00 14.00-18.00 09.00-14.30
Mandžgaladze Nani 208 2 08.00-13.00 08.00-13.00 10.00-13.00
Zeļenova Oļesja 207 2 09.00 -12.00 ( 1 x mēnesī) 15.00 - 19.00 (1 x mēnesī)
Zolberga Dace 207 2 09.40-13.40
Žarkovs Valērijs 205 2 09.00-13.00 09.00-13.00
Ginekologs, ultrasonogrāfijas speciālists
Domaševs Pāvels 207 2 10.00-14.00 08.00-14.00
Potapenkova Inesa 208/704 2, 7 8.30-12.00 08.30-12.00
Kardiologs
Vārava Elita 521 5 17.30-20.00 17.30-20.00 17.30-20.00
Kočergina Marina 521 5 15.00-17.30 12.30-15.00
Mazjāne Aleksandra 519 5 14.00-18.00 14.00-16.00 14.00-18.00
Orleāne Inga 521 5 11.00-14.00 11.00-14.00
Pupkeviča Irina 521 5 17.00-20.00
Ķirurgs
Geibijeva Leila 503 5 15.00-19.00 09.00-14.00
Mukāns Maksims 523 5 17.00-19.00 12.00-15.00
Sviridova Larisa 501 5 08.00-16.00 13.00-19.00 08.00-16.00 08.00-16.00
Ķirurgs-proktologs
Putniņa Baiba 523 5 09.00 - 12.00 (katra mēneša III pirmdiena)
Logopēds
Dubrova Jeļena 415 4 16.00-20.00 16.00-20.00
Jansone Paula 415 4 08.00-12.00 08.00-13.00
Mančinska Iveta 415 4 15.30-19.30 08.00-12.00 15.30-19.30
Masieris
Deņisenko Nadežda 3 414 4 12.00-19.00 09.00-15.00 09.00-15.00 12.00-19.00 09.00-15.00
Lisenko Natālija 4 417 4 15.00-19.00 10.00-14.40 15.00-19.00 10.00-14.40 15.00-19.00
Paškevičs Viktors 412/417 4 10.00-19.00 15.00-19.00 11.00-19.00 15.00-19.00 11.00-19.00 10.00-13.00
Rezņikova Nataļja 414 4 08.00-13.00 15.30-20.00 08.00-13.00 15.30-20.00 08.00-13.00 15.30-20.00 08.00-13.00
Limfodrenāža
Lisenko Natālija 417 4 14.00-20.00 09.00-14.30 14.00-20.00 09.00-14.30 08.00-09.00 15.00-20.00
Nefrologs
Bormane Eva 523/705 5, 7 09.00-13.00
Neiroķirurgs
Dimante Dace 503 5 09.00-12.00
Neirologs
Eglīte Nelda 507 5 16.00-20.00 16.00-20.00 16.00-20.00 16.00-20.00 09.00-14.00
Ozola Sarmīte 2 504 5 08.00-15.00 08.00-15.00 14.00-19.00 08.00-18.00
Oftalmologs
Balode Aija 518 5 17.00-19.00 15.00-19.30
Balode Dita 515 5 08.00-14.00 08.00-14.00 15.00-19.00 08.00-13.30 14.00-19.00
Molčāne Alīna 515 5 15.00-19.45 14.00-19.45 08.00-14.45 16.00-19.45 08.00-11.00
Muhina Olga 518 5 17.00-19.00
Pūre Anda 518 5 08.00-12.00
Sperga Vita 518 5 09.00-14.00 09.00-14.30
Šugajeva Anelija 518 5 09.00-14.00 14.00-17.00 08.00-14.00
Otolaringologs
Naļežitaja Alla 712 7 08.00-15.00 12.00-19.00 08.00-16.00 09.00-14.00 11.00-14.00
Rapša Karīna 712 7 16.00-19.00 16.00-20.00 09.00-13.00
Tjurina Dace 712 7 08.00-11.30 15.00-18.00
Vīksne Rūdolfs Jānis 712 7 14.30-19.00
Pēdu aprūpes kabinets
Andersone Edīte 109 1 09.00-13.30 08.00-19.00
Blūma Inese 109 1 08.00-19.00 10.00-19.00 09:00 -17:00 (izņemot mēneša pēdējo IV)
Pneimonologs
Lepse Inga 709 7 15.30-19.30
Procedūru un vakcinācijas kabinets
pieaugušajiem 209 2 08.00-20.00 08.00-20.00 08.00-20.00 08.00-20.00 08.00-20.00 09.00-13.00
bērniem 210 2 08.00-20.00 08.00-20.00 08.00-20.00
Traumatologs - ortopēds
Solovjovs Jurijs 503 5 14.00-19.00 08.00-14.00 14.00-19.00 14.00-19.00 08.00-14.00
Urologs
Ivanovs Kirils 523 5 13.30-15.30
Maļevskis Andrejs 523 5 14.00-18.45
Semjonovs Igors 523 5 08.00-11.30
Volotovska Juna 523 5 15.00-18.00
1 - privātprakse
2 - pieņem arī bērnus
3 - pieņem tikai bērnus
4 - tikai maksas pakalpojumi
Speciālists Kab. St. P O T C Pk Se
Astmas un HOPS pacientu apmācības kabinets
Vitoptova Irēna 1 709 7 16.00-19.00
Centrālās laboratorijas filiāle
104/105 1 07.30-19.00 07.30-19.00 07.30-19.00 07.30-19.00 07.30-18.00 09.00-14.00
Datortomogrāfija (CT)
513 5 Pēc iepriekšēja pieraksta
Doplerogrāfija
Antoņenko Lilita 521/704 5 12.00-16.00 12.00-18.00
Antoņuka Gaļina 2 509/522 5 10.00-12.00 10.00-14.00
Lukincovs Sergejs 3 522 5 16.00-20.00
Romanovska Svetlana 2 506 5 15.00-20.00
Skibunova Inna 506 5 09.00 - 14.15; 12.00 - 17.15 (katra I un III piektdiena)
Zablocka Larisa 509 5 09.00-14.00 (katru II un V nedēļu)
Elektroencefalogrāfija
702 7
Elektromiogrāfija
507 5
Ehokardiogrāfija
Blūmentāle Gaļina 522 5 14.00-18.00
Grebjonkins Vitālijs 522 5 16.30-20.00 09.00 - 13.30 (2x mēnesī)
Šafro Jeļena 522 5 15.30-19.00
Holtera monitorēšana
701 7 10.00-11.00 12.00-13.00 14.00-15.00 16.00-17.00 18.00-19.00
Podometrija
Kraucis Arturs 411 4 17.00-18.00
Rentgenogrāfija
511 5 08.00-20.00 08.00-20.00 08.00-20.00 08.00-20.00 08.00-19.00 09.00-14.00
Spirogrāfija
Vitoptova Irēna 709 7 14.00-19.30
Tehniskais ortopēds
Kučerova Evita 411 4 15.00-19.00 09.00-13.00
Ultrasonogrāfija
Abesadze Irakalijs 506 5 08.00-12.00
Grebjonkina Jeļena 509 5 08.00-15.00
Ozola-Zalīte Imanta 509 5 15.00-19.00 15.00-19.00
Puķīte Velga 506 5 08.30-12.30 08.30-12.00 08.30-14.00 08:30 - 12:00 ( 1 x mēnesī)
Šalajevs Vladimirs 4 5 506 5 13.00-18.00
Ūbelis Gunārs 509 5 08.00-17.00
Ultrasonogrāfija ginekoloģijā
Domaševs Pāvels 207 2 08.00-14.00
Potapenkova Inesa 208/704 2, 7 08.30-12.00 08.30-12.00
Veloergometrija (VEM)
Kočergina Marina 521 5 09.00-15.00 09.00-12.30
1 - pieņem arī bērnus
2 - galvas un kakla asinsvadi
3 - roku un kāju asinsvadi
4 - vēdera dobuma, nieru, urīnceļu, prostatas, vairogdziedzera USG
5 - Transrektāla prostatas USG
Speciālists Kab. St. P O T C Pk Se
Ģimenes ārsti (Privātprakse)
Burova Leonora 318 3 14.00-19.00 09.00-14.00 08.00-14.00 (zīdaiņu diena) 13.00-18.00 09.00-14.00
18.00-19.00 13.00-14.00 13.00-14.00 17.00-18.00 13.00-14.00
Čodere Edīte 224 2 14.00-18.00 08.00-12.00 08.00-13.00 (zīdaiņu diena) 13.00-17.00 08.00-12.00
14.00-15.00 08.00-09.00 08.00-09.00 13.00-14.00 08.00-09.00
Driksmane Viktorija 214 2 09.00-13.00 13.00-18.00 (zīdaiņu diena) 15.30-19.30 08.00-13.00 09.00-13.00
09.00-10.00 16.00-18.00 15.30-16.30 08.00-09.00 09.00-10.00
Fradina Tatjana 223 2 08.00-13.00 14.00-19.00 08.00-15.00 (zīdaiņu diena) 13.00-18.00 08.00-13.00
08.00-10.00 14.00-16.00 08.00-11.00 13.00-15.00 08.00-10.00
Frīdvalde Anita 606 6 08.00-13.00 08.00-13.00 14.00-18.00 08.00-13.00 (zīdaiņu diena) 08.00-13.00
08.00-09.00, 12.00-13.00 08.00-09.00, 12.00-13.00 14.00-16.00 12.00-13.00 08.00-10.00, 12.00-13.00
Jākobsone Ilze 608 6 10.00-15.00 08.00-14.00 (zīdaiņu diena) 12.00-18.00 09.00-14.00 09.00-13.00
14.00-15.00 08.00-09.00 12.00-14.00 09.00-11.00 09.00-11.00
Jaudzeme Oksana 715 7 09.00-13.00 15.00-19.00 09.00-13.00 15.00-19.00 08.00-12.00
09.00-10.00 15.00-16.00 09.00-10.00 15.00-16.00 08.00-09.00
Klauberga Aija 2 324 3 15.00-19.00 08.00-12.00 08.00-13.00 14.00-18.00 08.00-12.00
15.00-16.30 08.00-09.00 08.00-09.00 14.00-16.30 08.00-09.30
Korvina-Piotrovska Inese 2 312 3 16.00-19.00 09.00-14.00 16.00-19.00 09.00-13.00 09.00-13.00
16.00-17.00 09.00-10.00 16.00-17.00 09.00-10.00 09.00-10.00
Kontautiene Maija 322 3 14.00-19.00 08.00-13.00 13.00-18.00 09.00-13.00 (zīdaiņu diena) 08.00-13.00
14.00-15.00 08.00-09.00 13.00-14.00 09.00-10.00 08.00-09.00
Kuģe Inese 604 6 15.00-19.00 09.00-13.00 15.00-19.00 09.00-13.00 08.00-12.00 (zīdaiņu diena)
15.00-16.00 09.00-10.00 15.00-16.00 09.00-10.00 08.00-09.00
Liepiņš Mareks 325 3 15.00-19.00 09.00-13.00 09.00-13.00 12.00-16.00 08.00-12.00
15.00-16.00 09.00-10.00 09.00-10.00 15.00-16.00 08.00-09.00
Ļihodejevska Natālija 218 2 09.00-13.00 09.00-14.00 14.00-19.00 09.00-14.00 (zīdaiņu diena) 09.00-14.00
10.00-13.00 11.00-14.00 16.00-19.00 12.00-14.00 11.00-14.00
Marnauza Ligita 307 3 15.00-19.00 09.00-14.00 09.00-13.00 11.00-15.00 08.00-12.00
Tālr. 67799845 15.00-16.00 09.00-10.00 09.00-10.00 11.00-12.00 08.00-09.00
Mārtinsons Jānis 2 302 3 14.00-19.00 08.00-12.00 15.00-19.00 08.00-12.00 08.00-11.00
Tālr. 67564545 14.00-15.00 08.00-09.00 15.00-16.00 08.00-09.00 08.00-09.00
Miļutikova Inna 2 301 3 16.00-19.30 08.00-12.00 08.00-12.00 08.00-12.00 08.00-12.00
16.00-17.30 08.00-09.00 08.00-09.00 08.00-09.00 08.00-09.00
Petraite Anete 304 3 15.00-19.00 09.00-13.00 09.00-13.00 09.00-13.00 08.00-12.00
15.00-16.00 09.00-10.00 09.00-10.00 09.00-10.00 08.00-09.00
Pilskalne Svetlana 2 313 3 15.00-19.00 08.00-13.00 15.00-19.00 08.00-13.00 08.00-12.00
15.00-16.00 08.00-09.00 15.00-16.00 08.00-09.00 08.00-09.00
Pujāte Silvija 216 2 14.00-19.00 14.00-19.00 08.00-13.00 09.00-14.00 (zīdaiņu diena) 08.00-13.00
14.00-16.00 14.00-16.00 08.00-10.00 09.00-10.00 08.00-09.00, 12.00-13.00
Račinska Irina 321 3 15.00-20.00 10.00-14.00 09.00-14.00 15.00-20.00 08.00-13.00
19.00-20.00 13.00-14.00 13.00-14.00 19.00-20.00 12.00-13.00
Ribkina Olga 2 212 2 14.00-19.00 09.00-13.00 14.00-18.00 09.00-13.00 08.00-12.00
14.00-15.00, 18.20-19.00 09.00-10.00 14.00-15.00 09.00-10.00 08.00-10.00
Sazoņiks Andrejs 317 3 09.00-13.00 15.00-19.00 08.00-12.00 15.00-19.00 09.00-13.00
12.00-13.00 15.00-16.00 11.00-12.00 15.00-16.00 09.00-10.00
Soboļevska Jevgeņija 600 6 10.00-14.00 10.00-14.00 10.00-14.00 (zīdaiņu diena) 15.00-19.00 08.00-12.00
13.00-14.00 13.00-14.00 13.00-14.00 18.00-19.00 11.00-12.00
Šnaidere Jūlija 226 2 08.00-12.00 08.00-12.00 16.00-20.00 10.00-14.00 (zīdaiņu diena) 10.00-14.00
11.00-12.00 11.00-12.00 19.00-20.00 13.00-14.00 13.00-14.00
Tene Valentīna 219 2 08.00-12.00 11.00-15.00 (zīdaiņu diena) 14.00-18.00 09.00-13.00 09.00-13.00
08.00-09.00 14.00-15.00 14.00-15.00 09.00-10.00 09.00-10.00
Zaiceva Natalja 315 3 16.00-20.00 09.00-13.00 (zīdaiņu diena) 15.00-19.00 09.00-13.00 08.00-12.00
16.00-17.00 09.00-10.00 15.00-16.00 09.00-10.00 08.00-09.00
Ģimenes ārsti, PVA internisti
Jankeviča Jeļena 308 3 08.40-13.00 08.40-13.00 14.00-19.00 08.40-13.00 08.20-12.00
09.00-10.00 09.00-10.00 15.00-16.00 09.00-10.00 09.00-10.00
Ļemeševskis Pjotrs 303 3 15.00-19.00 08.00-12.00 08.00-12.00 08.00-12.00 08.00-12.00
15.00-16.00 08.00-09.00 08.00-09.00 08.00-09.00 08.00-09.00
1 - pieņem tikai bērnus
2 - privātprakse
Speciālists Kab. St.  P O  T C Pk Se
Nodaļas vadītāja
Orleāne Inga 702 7 09.00-17.00 09.00-17.00 09.00-17.00
Algologs, traumatologs, ķirurgs
Vestermanis Viktors 702 7 10.00-13.00
Angioķirurgs
Liepa Veneta 702 7 16.15-18.00
Diabēta aprūpes māsa
 
Leitāne Natālija 702 7 10.00-12.00
Dietologs
 
Lurie Areta 702 7 17.00-20.00
Gastroenterologs
Lisova Diāna 705 7 17.00-20.00
Ginekologs
Potapenkova Inesa 704 7 17.00-18.00
Homeopāts
Domaševs Pāvels 702 7 08.00-10.00 15.00-17.00
Kardiologs
Vārava Elita 705 7 17.30-20.00 19.30-20.00 17.30-20.00
Nefrologs
Bormane Eva 705 7 09.00-12.00
Neirologs, Duplex
Ašmane Santa 704 7 14.00-18.30
Zablocka Larisa 704 7 16.00-19.00 15.00-19.00 09.00 - 14.00 (2 un 4 nedēļa mēnesī)
Onkologs
Šapalova Elita 702 7 17.00-20.00
Pediātrs
Sīlis Pauls 702 7 17.00-19.00
Štrausa Larisa 705 7 16.00-19.00
Psihoterapeits
Dubava Maija 702 7 10.00-16.00 14.00-17.00
Psihiatrs
Šveca Ksenija 702 7 17.00-20.00 (katra otrā nedēļa)
Ultrasonogrāfija
Hačaturjanca Alla 704 7 12.20-16.00 16.00-19.40
Puķite Velga 704 7 11.15-12.20 08.00-11.15 11.15-14.00
Šalajevs Vladimirs 704 7 16.00-17.00
Urologs
Ivanovs Kirils 705 7 15.30-17.30
Zamullo Igors 705 7 15.30-18.30
Veloergometrija
Timofejeva Veronika 705 7 16.00-18.00