LV | RU | EN

 

Pieraksts pie ģimenes ārsta

Speciālistu un izmeklējumu darba laikam ir informatīvs raksturs

SpeciālistiDiagnostika un ārstēšanaĢimenes ārstiAURA PREMIUM
Speciālists Kab. St. P O T C Pk Se Sv
Bērnu dežūrārsts
Solovjova Natālija 326 3 15.00-21.00 15.00-21.00 15.00-21.00 15.00-21.00 15.00-21.00 08.00-15.00
Ārstu medicīniskā komisija
Obligātā veselības pārbaude 709 7 08.00-10.00 16.00-19.00 12.00-14.00 16.00-18.00 08.00-10.00
(Bez pieraksta – dzīvā rinda) atvaļinājums 25.06.-8.07., 15.07.-28.07.2019.
(Štekele Dace)
Autovadītāju med. komisija 326 3 08.00-10.00 16.00-19.00 16.00-18.00
(Bez pieraksta – dzīvā rinda) atvaļinājums 15.07.-28.07.,12.08.-25.08.2019.
(Ļemeševskis Pjotrs)
Arodveselības un arodslimību ārsti
Štekele Dace 709 7 11.00-13.00 14.00-16.00 09.00-12.00 14.00-16.00 11.00-13.00
Audiologopēds
Jansone Paula 415 4 09.00-12.00 09.00-13.00
Vavilova Ludmila 415 4 08.30-11.30 12.20-14.30 08.30-11.30
Akupunktūras speciālists 1
Mangale Irena 300 1 pieteikties pa talr. 29542377     
Bērnu ķirurgs
Lavendelis Egils 523 5 15.00-20.00  15.00-20.00 
Bērnu neirologs
Ozola Sarmīte 2 504 5 08.00-15.00 08.00-15.00 14.40-19.00 08.00-18.00
Skibunova Inna 507 5 13.00-18.00 09.00-14.00 09.00-14.00
Bērnu masieris
Deņisenko Nadežda 3 414.2 4 12.00-19.00 09.00-15.00 09.00-15.00 12.00-19.00 09.00-19.00
Mihailova Anna 3 418/410 4 14.00-19.00 09.00-15.00 13.00-19.00 12.00-18.00
Gastroenterologs
Janovičs Pāvels 603  6 09.00-18.00 09.00-18.00 09.00-18.00
Lisova Diāna 705 7 17.00-20.00
Ozola-Zālīte Imanta 603 6 15.00-19.00 09.00-14.00
Čui Svetlana 603 6 14.00-18.00
Dermatovenerologs
Jākobsone Ilze 505 5 08.00-11.00 15.00-18.00
Muhenberga Marina 505 5 15.00-20.00  08.00-12.00  17.00-20.00
Zakovrjašina Žanna 505 5 14.00-17.00 08.20-12.00
Štukerte Alīna 505 5 08.00-12.00 08.00-12.00
Endokrinologs
Mukāne Maija 602 6 14.20-20.00 14.30-20.00
Seisuma Dace 602 6 13.00-19.00 14.00-20.00
Ergoterapeits
Ivuļonoka Olga 418 4 10.00-16.00 10.00-14.00 10.00-16.00 10.00-14.00
Prince Anita 418 4 12.00-18.00
Fizikālās medicīnas procedūru kabinets
Fizikālās terapijas kabinets 419 4 08.00-20.00 08.00-20.00 08.00-20.00 08.00-20.00 08.00-20.00  10.00-14.00
Fizikālās medicīnas un rehabilitācijas ārsts
Kraucis Artūrs 414.1 4 08.00-12.00 14.00-18.00 18.00-20.00
Skutula Una 2 414.1 4 09.00-13.30 13.00-17.15 09.00-13.50 09.00-13.15
Petruškova Irina 411 4 12.00-17.00 12.00-17.00
Fizioterapeits
Alifonova Anastasija 416 4 08.00-14.00 08.00-12.00 08.00-14.00 08.00-14.00
Barbakadze Aleksandrs 412/413 4 16.00-20.00 14.00-16.00
Dankovska Elīna 413/421 4 08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00
Feldmane Linda 421 4 14.00-19.00 08.00-14.00 14.00-19.00 08.00-14.00 08.00-14.00
Ģīle Monta 410/412 4, 9 08.00-14.10 09.00-16.00 08.00-14.10
Kolberga Ieva 412 4 08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00
Kulago Jeļena 416 4 15.00-20.00 15.00-20.00
Lajevska Anna 410/413 4, 9 14.00-19.00 13.00-19.00 14.00-19.00 13.00-18.00
Pedāne Inna 416 4 09.00-15.00 09.00-14.00
Poļakova Tatjana 421 4 15.00-19.00 15.00-19.00
Rasolovs Tomas 416 4 08.00-19.00 09.00-15.00 09.00-15.00
Smirnov Andrei 409 4 08.00-20.00 08.00-20.00 08.00-20.00
Vasiļjevs Pāvels 410 4 15.00-20.00 15.00-20.00
Vinogradova Jana 410/412 4 09.00-14.00 09.00-14.00
Zommere Līna 2 412/416 4 15.00-19.30 15.00-19.30 15.00-19.30
Ginekologs
Ākule Zanda 208/705 2|7 10.00-13.00 11.00-14.00 13.00-17.00
Bergmane Indra 208 2 09.20-14.00
Potapenkova Inesa 208  2 14.00-18.00
Rimmere Tatjana 205 2 14.00-19.00 14.00-19.00 14.00-18.00 09.00-14.00
Krūmiņa Inese 207 2 09.00-13.00 14.00-18.00 09.00-14.30
Mandžgaladze Nani 208 2 08.00-13.00 08.00-13.00 10.00-13.00
Zeļenova Oļesja 207 2 09.00 -12.00 ( 1 x mēnesī) 15.00 - 19.00 (1 x mēnesī)
Žarkovs Valērijs 205 2 09.00-13.00 09.00-13.00
Ginekologs, ultrasonogrāfijas speciālists
Domaševs Pāvels 207 2 10.00-14.00 08.00-14.00
Potapenkova Inesa 208/704 2, 7 8.30-12.00 08.30-12.00
Kardiologs
Vārava Elita 521 5 17.30-20.00 17.30-20.00 17.30-20.00
Kočergina Marina 521 5 15.00-17.30 12.30-15.00
Mazjāne Aleksandra 519 5 14.00-18.00 14.00-16.00 14.00-18.00
Orleāne Inga 521 5 11.00-14.00 11.00-14.00
Pupkeviča Irina 521 5 17.00-20.00
Ķirurgs
Geibijeva Leila 503 5 15.00-19.00 09.00-14.00
Mukāns Maksims 523 5 17.00-19.00 12.00-15.00
Sviridova Larisa 501 5 08.00-16.00 13.00-19.00 08.00-16.00 08.00-16.00
Logopēds
Dubrova Jeļena 415 4 16.00-20.00 16.00-20.00
Jansone Paula 415 4 08.00-12.00 08.00-13.00
Mančinska Iveta 415 4 15.30-19.30 08.00-12.00 15.30-19.30
Masieris
Deņisenko Nadežda 3 414 4 12.00-19.00 09.00-15.00 09.00-15.00 12.00-19.00 09.00-15.00
Mihailova Anna 410/418 4 14.00-19.00 09.00-15.00 13.00-19.00 12.00-18.00
Lisenko Natālija 4 417 4 15.00-19.00 10.00-14.40 15.00-19.00 10.00-14.40 15.00-19.00
Paškevičs Viktors 412/417 4 10.00-19.00 15.00-19.00 11.00-19.00 15.00-19.00 11.00-19.00 10.00-13.00
Rezņikova Nataļja 414 4 08.00-13.00 15.30-20.00 08.00-13.00 15.30-20.00 08.00-13.00 15.30-20.00 08.00-13.00
Limfodrenāža
Lisenko Natālija 417 4 14.00-20.00 09.00-14.30 14.00-20.00 09.00-14.30 08.00-09.00 15.00-20.00
Nefrologs
Bormane Eva 523/705 5, 7 09.00-13.00
Neiroķirurgs
Dimante Dace 503 5 09.00-12.00
Neirologs
Eglīte Nelda 507 5 16.00-20.00 16.00-20.00 16.00-20.00 16.00-20.00 09.00-14.00
Ozola Sarmīte 2 504 5 08.00-15.00 08.00-15.00 14.00-19.00 08.00-18.00
Oftalmologs
Balode Aija 518 5 17.00-19.00 15.00-19.30
Balode Dita 515 5 08.00-14.00 08.00-14.00 15.00-19.00 08.00-13.30 14.00-19.00
Molčāne Alīna 515 5 15.00-19.45 14.00-19.45 08.00-14.45 16.00-19.45 08.00-11.00
Muhina Olga 518 5 17.00-19.00
Pūre Anda 518 5 08.00-12.00
Sperga Vita 518 5 09.00-14.00 09.00-14.30
Šugajeva Anelija 518 5 09.00-14.00 14.00-17.00 08.00-14.00
Otolaringologs
Naļežitaja Alla 712 7 08.00-15.00 12.00-19.00 08.00-16.00 09.00-14.00 11.00-14.00
Rapša Karīna 712 7 16.00-19.00 16.00-20.00 09.00-13.00
Vīksne Rūdolfs Jānis 712 7 14.30-19.00
Pēdu aprūpes kabinets
Andersone Edīte 109 1 09.00-13.30 08.00-19.00
Blūma Inese 109 1 08.00-19.00 10.00-19.00 09:00 -17:00 (izņemot mēneša pēdējo IV)
Pneimonologs
Lepse Inga 709 7 15.30-19.30
Procedūru un vakcinācijas kabinets
pieaugušajiem 209 2 08.00-20.00 08.00-20.00 08.00-20.00 08.00-20.00 08.00-20.00 09.00-13.00
bērniem 210 2 08.00-20.00 08.00-20.00 08.00-20.00
Traumatologs - ortopēds
Solovjovs Jurijs 503 5 14.00-19.00 08.00-14.00 14.00-19.00 14.00-19.00 08.00-14.00
Urologs
Ivanovs Kirils 523 5 13.30-15.30
Maļevskis Andrejs 523 5 14.00-19.00
Semjonovs Igors 523 5 08.00-11.30
1 - privātprakse
2 - pieņem arī bērnus
3 - pieņem tikai bērnus
4 - tikai maksas pakalpojumi
Speciālists Kab. St. P O T C Pk Se
Astmas un HOPS pacientu apmācības kabinets
Vitoptova Irēna 1 709 7 16.00-19.00
Centrālās laboratorijas filiāle
104/105 1 07.30-19.00 07.30-19.00 07.30-19.00 07.30-19.00 07.30-18.00 09.00-14.00
Datortomogrāfija (CT)
513 5 Pēc iepriekšēja pieraksta
Doplerogrāfija
Antoņenko Lilita 521/704 5 12.00-16.00 12.00-18.00
Antoņuka Gaļina 2 509/522 5 10.00-12.00 10.00-14.00
Lukincovs Sergejs 3 522 5 16.00-20.00
Romanovska Svetlana 2 506 5 15.00-20.00
Skibunova Inna 506 5 09.00 - 14.15; 12.00 - 17.15 (katra I un III piektdiena)
Zablocka Larisa 509 5 09.00-14.00 (katru II un V nedēļu)
Ehokardiogrāfija
Blūmentāle Gaļina 522 5 14.00-18.00
Grebjonkins Vitālijs 522 5 16.30-20.00 09.00 - 13.30 (2x mēnesī)
Šafro Jeļena 522 5 15.30-19.00
Holtera monitorēšana
701 7 10.00-11.00 12.00-13.00 14.00-15.00 16.00-17.00 18.00-19.00
Podometrija
Kraucis Arturs 411 4 17.00-18.00
Rentgenogrāfija
511 5 08.00-20.00 08.00-20.00 08.00-20.00 08.00-20.00 08.00-19.00 09.00-14.00
Spirogrāfija
Vitoptova Irēna 709 7 14.00-19.30
Tehniskais ortopēds
Kučerova Evita 411 4 15.00-19.00 09.00-13.00
Ultrasonogrāfija
Abesadze Irakalijs 506 5 08.00-12.00
Grebjonkina Jeļena 509 5 08.00-15.00 09.00-14.00
Juškova Inga 1 4 522 5 14.00-18.30
Ozola-Zalīte Imanta 509 5 15.00-19.00 15.00-19.00
Puķīte Velga 506 5 08.30-12.30 08.30-12.00 08.30-14.00 08:30 - 12:00 ( 1 x mēnesī)
Šalajevs Vladimirs 4 5 506 5 13.00-18.00
Ūbelis Gunārs 509 5 08.00-17.00
Ultrasonogrāfija ginekoloģijā
Domaševs Pāvels 207 2 08.00-14.00
Potapenkova Inesa 208/704 2, 7 08.30-12.00 08.30-12.00
Veloergometrija (VEM)
Kočergina Marina 521 5 09.00-15.00 09.00-12.30
1 - pieņem arī bērnus
2 - galvas un kakla asinsvadi
3 - roku un kāju asinsvadi
4 - vēdera dobuma, nieru, urīnceļu, prostatas, vairogdziedzera USG
5 - Transrektāla prostatas USG
Speciālists Kab. St. P O T C Pk Se
Bērnu dežūrārsti
Rozenberga Ulla  326 3 15.00-21.00 15.00-21.00 15.00-21.00 15.00-21.00 15.00-21.00 08.00-15.00
Solovjova Natālija
Ģimenes ārsti (Privātprakse)
Burova Leonora 318 3 14.00-19.00 09.00-14.00 08.00-14.00 13.00-18.00 09.00-14.00
Čodere Edīte 224 2 14.00-18.00 08.00-12.00 08.00-13.00 13.00-17.00 08.00-12.00
Driksmane Viktorija 214 2 09.00-13.00 Zīdaiņu diena 15.30-19.30 08.00-13.00 09.00-13.00
13.00-17.00
Fradina Tatjana 223 2 08.00-13.00 14.00-19.00 08.00-15.00 13.00-18.00 08.00-13.00
Frīdvalde Anita 606 6 08.00-13.00 08.00-13.00 14.00-19.00 08.00-13.00 08.00-13.00
Jākobsone Ilze 608 6 10.00-15.00 08.00-14.00 12.00-18.00 09.00-14.00 09.00-13.00
Jaudzeme Oksana 715 7 09.00-13.00 15.00-19.00 09.00-13.00 15.00-19.00 08.00-12.00
Klauberga Aija 2 324 3 15.00-19.00 08.00-13.00 08.00-13.00 14.00-18.00 08.00-12.00
Korvina-Piotrovska Inese 2 312 3 16.00-19.00 09.00-14.00 16.00-19.00 09.00-13.00 09.00-13.00
Kontautiene Maija 322 3 14.00-19.00 08.00-13.00 13.00-18.00 09.00-13.00 08.00-13.00
Kuģe Inese 604 6 15.00-19.00 09.00-13.00 15.00-19.00 09.00-13.00 08.00-12.00
Liepiņš Mareks 325 3 15.00-19.00 09.00-13.00 09.00-13.00 12.00-16.00 08.00-12.00
Ļihodejevska Natālija 218 2 09.00-13.00 09.00-14.00 14.00-19.00 09.00-14.00 09.00-14.00
Marnauza Ligita 307 3 15.00-19.00 09.00-14.00 09.00-13.00 11.00-15.00 08.00-12.00
Mārtinsons Jānis 2 302 3 14.00-19.00 08.00-12.00 15.00-19.00 08.00-12.00 08.00-11.00
Miļutikova Inna 2 301 3 16.00-19.30 08.00-12.00 08.00-12.00 08.00-12.00 08.00-12.00
Petraite Anete 304 3 15.00-19.00 09.00-13.00 09.00-13.00 09.00-13.00 08.00-12.00
Pilskalne Svetlana 2 313 3 15.00-19.00 08.00-13.00 15.00-19.00 08.00-13.00 08.00-12.00
Pujāte Silvija 216 2 14.00-19.00 14.00-19.00 08.00-13.00 09.00-14.00 08.00-13.00
Račinska Irina 321 3 15.00-20.00 10.00-14.00 09.00-14.00 15.00-20.00 08.00-13.00
Ribkina Olga 2 212 2 14.00-19.00 09.00-13.00 14.00-18.00 09.00-13.00 08.00-12.00
Sazoņiks Andrejs 317 3 09.00-13.00 15.00-19.00 08.00-12.00 15.00-19.00 09.00-13.00
Soboļevska Jevgeņija 600 6 10.00-14.00 10.00-14.00 10.00-14.00 15.00-19.00 08.00-12.00
Šnaidere Jūlija 226 2 08.00-12.00 08.00-12.00 16.00-20.00 10.00-14.00 10.00-14.00
Tene Valentīna 219 2 08.00-13.00 11.00-15.00 14.00-18.00 09.00-13.00 09.00-13.00
Zaiceva Natalja 315 3 16.00-20.00 09.00-13.00 15.00-19.00 09.00-13.00 08.00-12.00
Ģimenes ārsti, PVA internisti
Jankeviča Jeļena 303 3 09.00-13.00 08.30-12.30 14.00-19.00 08.30-12.30 09.00-12.00
Sloka Aija, aizvieto Pjotrs Ļemeševskis 308 3 09.00-13.00 08.30-12.30 14.00-19.00 08.30-12.30 09.00-12.00
1 - pieņem tikai bērnus
2 - privātprakse
Speciālists Kab. St.  P O  T C Pk Se
Nodaļas vadītāja
Orleāne Inga 702 7 09.00-17.00 09.00-17.00 09.00-17.00
Algologs, traumatologs, ķirurgs
Vestermanis Viktors 702 7 10.00-13.00
Angioķirurgs
Liepa Veneta 702 7 16.15-18.00
Diabēta aprūpes māsa
 
Leitāne Natālija 702 7 10.00-12.00
Dietologs
 
Lurie Areta 702 7 17.00-20.00
Gastroenterologs
Lisova Diāna 705 7 17.00-20.00
Ginekologs
Potapenkova Inesa 704 7 17.00-18.00
Homeopāts
Domaševs Pāvels 702 7 08.00-10.00 15.00-17.00
Kardiologs
Vārava Elita 705 7 17.30-20.00 19.30-20.00 17.30-20.00
Nefrologs
Bormane Eva 705 7 09.00-12.00
Neirologs, Duplex
Ašmane Santa 704 7 14.00-18.30
Zablocka Larisa 704 7 16.00-19.00 15.00-19.00 09.00 - 14.00 (2 un 4 nedēļa mēnesī)
Onkologs
Šapalova Elita 702 7 17.00-20.00
Pediātrs
Sīlis Pauls 702 7 17.00-19.00
Štrausa Larisa 705 7 16.00-19.00
Psihoterapeits
Dubava Maija 702 7 10.00-16.00 14.00-17.00
Psihiatrs
Šveca Ksenija 702 7 17.00-20.00 (katra otrā nedēļa)
Ultrasonogrāfija
Čirkova Natālija 704 7 09.00-12.00 11.10 - 13.00 (2 un 4 nedēļa mēnesī)
Hačaturjanca Alla 704 7 12.20-16.00 16.00-19.40
Puķite Velga 704 7 11.15-12.20 08.00-11.15 11.15-14.00
Šalajevs Vladimirs 704 7 16.00-17.00
Urologs
Ivanovs Kirils 705 7 15.30-17.30
Zamullo Igors 705 7 15.30-18.30
Veloergometrija
Timofejeva Veronika 705 7 16.00-18.00