LV | RU | EN

 

Pieraksts pie ģimenes ārsta

SpeciālistiDiagnostika un ārstēšanaĢimenes ārstiAURA PREMIUM
Speciālists Kab. St. P O T C Pk Se
Bērnu dežūrārsts
Ļemeševskis Pjotrs  326 15.00-21.00 15.00-21.00 15.00-21.00 15.00-21.00 15.00-21.00 08.00-15.00
Solovjova Natālija  326
Ārstu medicīniskā komisija
Obligātā veselības pārbaude 709 7 08.00-11.00 16.00-19.00 12.00-14.00  16.00-18.00 08.00-11.00 
(Bez pieraksta – dzīvā rinda)
(Štekele Dace)
Autovadītāju med. komisija 326 3 08.00-11.00 16.00-19.00 16.00-18.00
(Bez pieraksta – dzīvā rinda)
(Ļemeševskis Pjotrs)
Arodveselības un arodslimību ārsti
Štekele Dace 709 7 11.00-13.00 14.00-16.00 09.00-12.00 14.00-16.00 11:00-13.00
Audiologopēds
Vavilova Ludmila 415 4 9.00-14.00 8.00-13.00 14.00-17.00
Akupunktūras speciālists 1
Mangale Irena 300.1  1 pieteikties pa talr. 29542377     
Bērnu ķirurgs
Lavendelis Egils 501 5 17.00-20.00  16.00-19.00 17.00-20.00 
503
Bērnu neirologs
Ozola Sarmīte 2 317 3 08.00-15.00 08.00-15.00 14.00-19.00 08.00-17.00 08.00-14.00
Skibunova Inna 411 4 9.00-14.00 9.00-14.00
Bērnu masiere
Volkova Jeļena 421 4 09.00-14.00 09.00-14.00
Gastroenterologs
Janovičs Pavēls 603  6 15.00-19.00 (NVD) 12.00-15.00 (NVD) 12.00-15.00 (NVD)
19.00-20.00 (maksas)  15.00-16.00 (maksas)  15.00-16.00 (maksas) 
Lisova Diāna 603 6 17.00-19.00 (NVD)
19.00-20.00 (maksas)
Ozola-Zālīte Imanta 603 6 09.00-13.00 (NVD)
13.00-14.00 (maksas)
Dermatovenerologs
Jākobsone Ilze 605 6 15.00-18.00
Muhenberga Marina 605 5 15.00-20.00  08.00-13.00  15.00-20.00
Zakovrjašina Žanna 605 6 14.00-18.00
Sjucillo Irēna 605 6 12.00-15.00 13.00-16.00 16.00-19.00
Diabēta aprūpes un apmācības māsa
Leitāne Natalija 420 4 08.00-14.00 08.00-14.00
Endokrinologi
Mukāne Maija 15.40-18.40 (NVD) 19:00-19:40 (maksas) 15.40-18.40 (NVD) 19:00-19:40 (maksas)
Seisuma Dace 13.00-19.00 14.00-20.00
(katru II trešd.)
Ergoterapeiti
Prince Anita 420 4 15.30-20.00
Mihailova Vineta 420 4 09.00-13.00
Fizikālās medicīnas procedūru kabinets
Fizikālās terapijas kabinets 419 4 8.00-20.00 8.00-20.00 8.00-20.00 8.00-20.00 8.00-20.00  10.00-14.00
Fizikālās medicīnas un rehabilitācijas ārsti
Civako Jeļena 2 411 4 15.00-19.00
Kraucis Artūrs 414.1 4 08.00-10.00 (maksas) 15.00-16.00(NVD) 18.00-19.00 (NVD)
10.00-11.00 (NVD) 16.00-17.00 (maksas) 19.00-20.00 (maksas)
Skutula Una 2 414.1 4 13.00-19.00 9.00-14.00 13.00-18.00 9.00-14.00 9.00-14.00
Petruškova Irina 411 4 9.00-14.00 14.00-18.00
Fizioterapeiti
Alifonova Anastasija 416 4 08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00
Barbakadze Aleksandrs 412 4 14.00-15.00 (maksas, stac.) 14.00-15.00 (maksas, stac.) 14.00-15.00 (maksas, stac.)
15.00-18.00 (NVD) 15.00-17.00 (NVD) 15.00-17.00 (NVD) 
18.00-20.00 (maksas) 
Dankovska Elīna 421 4 08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00 08.00-14.00
Poļakova Tatjana 421 4 15.00-19.00 15.00-19.00
Lajevska Anna 416 4 13.00-20.00 13.00-20.00
Kļaviņa Linda 421 4 14.00-20.00 08.00-14.00 14.00-20.00 08.00-14.00 08.00-14.00
Kulago Jeļena 418 4 15.00-19.00 15.00-19.00
Pedāne Inna 413 4 09.00-15.00 09.00-15.00
Rosolovs Tomas 413 4 08.00-15.00 08.00-15.00 08.00-15.00
Zommere Līna 2 412 4 09.00-12.00 (NVD) 15.30-17.30 (NVD) 09.00-12.00 (NVD) 15.30-17.30 (NVD)
12.30-13.00 (maksas) 18.00-19.30 (maksas) 12.30-13.00 (maksas) 18.00-19.30 (maksas) 
Ginekologi
Bergmane Indra 208 2 09.00-13.00 (NVD)
13.00-14.00 (maksas)
sne Karlīna 208 2 09.00-13.00 (NVD)
13.30-17.00 (maksas) 
Potapenkova Inesa 208  2 08.00-09.00 (maksas)
09.00-12.00 (NVD)
Rimmere Tatjana 205 2 14.00-19.00 (NVD) 14.00-18.15 (NVD) 14.00-18.00 (NVD) 09.00-14.00 (NVD)
19.00-20.00 (maksas) 18.15-19.00 (maksas) 18.00-19.00 (maksas) 14.00-15.00 (maksas)
Komova Olga 205 2 13.00-17.00 (NVD)
17.00-18.00 (maksas)
Krūmiņa Inese 207 2 09.00-12.45 (NVD) 14.00-17.45 (NVD) 09.00-14.00 (NVD) 09.00-14.00 (NVD)
12.45-13.00 (maksas) 17.45-18.00 (maksas) 14.00-15.00 (maksas) 14.00-15.00 (maksas)
Mandžgaladze Nani 208 2 08.00-12.00 (NVD) 09.00-18.00 (NVD) 10.00-13.00 (NVD)
12.00-13.00 (maksas) 18.00-19.00 (maksas) 13.00-14.00 (maksas) 
Sondors Artūrs 208 2 14.00-16.00 (NVD)
16.00-17.00 (maksas)
Žarkovs Valērijs 205 2 08.00-12.00 (NVD) 08.00-12.00 (NVD)
12.00-13.00 (maksas) 12.00-13.00 (maksas)
Ginekologs, ultrasonogrāfijas speciālists
Vasiļjeva Jeļena 523 5 15.00-19.00 (NVD) 15.00-19.00 (NVD)
19.00-20.00 (maksas) 19.00-20.00 (maksas)
Kardiologi
Vārava Elita 518 5 16.00-19.00
Kočergina Marina 518 5 12.30-15.00
Mazjāne Aleksandra 518 5 14.00-18.00 14.00-16.00 14.00-18.00
Šafro Jeļena 510 5 16.30-20.00
Ķirurgi
Solovjovs Jurijs 503 5 14.00-19.00 08.00-14.00 14.00-19.00 14.00-19.00 08.00-14.00
Sviridova Larisa 501 5 08.00-16.00 13.00-19.00 08.00-15.00 08.00-16.00
Logopēdi
Mančinska Iveta 415 4 15.30-19.30 08.00-12.00 15.30-19.30
Dubrova Jeļena 415 4 16.00-20.00 15.00-20.00
Masieri
Deņisenko Nadežda 414.2 4 13.00-19.00 9.00-15.00 9.00-15.00 13.00-19.00 9.00-15.00
Lisenko Natālija 4 417 4 13.00-20.00 10.00-17.00 13.00-20.00 10.00-17.00 13.00-20.00
Paškevičs Viktors 08.00-20.00 15.00-20.00 08.00-20.00 15.00-20.00 08.00-20.00 08.00-14.00
Ziemele-Vēvere Gunita 414.2 4 08.00-13.00 15.00-20.00 08.00-13.00
Nefrologs
Čirkova Natālija 522 5 11.20-12.20 (NVD, 522.kab.)
704 7 13.00-14.00 (maksas,704.kab.)
Neirologi
Eglīte Nelda 713 7 16.00-20.00  16.00-20.00 16.00-20.00 16.00-20.00 09.00-14.00
Bugrova Violeta 713 7 11.00-13.00 (NVD) 09.00-12.00 (NVD) 11.00-12.00 (NVD)
13.00-14.00 (maksas)  12.00-13.00 (maksas)
Ozola Sarmīte 2 317 3 08.00-15.00 08.00-15.00 14.00-19.00 08.00-17.00 08.00-14.00
Zablocka 704 7 15.00-19.00
Neirosonologs
Juškova Inga 521 5 14.00-17.00 (NVD)
17.00-18.00 (maksas)
Skibunova Inna 3 521 5 13.00-16.00
Oftalmologi
Balode Dita 515 5 11.00-14.00 (NVD) 08.00-09.00 (maksas) 15.00-18.00 (NVD) 08.00-09.00 (maksas) 14.00-18.00 (NVD)
14.00-15.00 (maksas) 09.00-14.00 (NVD) 18.00-19.00 (maksas) 09.00-15.00 (NVD) 18.00-19.00 (maksas)
Molčāne Alīna 515 5 15.00-19.00 (NVD) 14.00-16.00 (NVD) 08.00-09.00 (maksas) 15.00-16.00 (NVD) 08.00-11.00 (NVD)
19.00-20.00 (maksas) 19.00-20.00 (maksas) 09.00-12.00 (NVD) 18.00-20.00 (maksas) 11.00-12.00 (maksas)
14.00-15.00 (NVD)
Šugajeva Anelija 517 5 09.00-12.00 (NVD) 15.00-17.30 (NVD) 11.00-13.00 (NVD)
12.00-13.30 (maksas) 17.30-18.30 (maksas) 13.00-14.00 (maksas)
14.00-15.00 (NVD)
Pūre Anda 517 5 8.30-11.00 17.00-19.00
Sperga Vita 517 5 09.00-13.30
Otolaringologi
Naļežitaja Alla 712 7 11.00-16.00 (NVD) 12.00-13.00 (maksas) 08.00-09.00 (maksas) 13.00-14.00 (maksas) 11.00-13.00 (NVD)
16.00-18.00 (maksas) 13.00-16.00 (NVD) 09.00-12.00 (NVD) 14.00-16.00 (NVD) 13.00-14.00 (maksas)
14.00-16.00 (NVD)
Palmbaha Liene (privātprakse) 224 2 8.00-14.00 14.00-20.00 14.00-20.00 8.00-14.00 8.00-14.00
Urtāns Rihards 3 710 7 13.00-20.00
Pārsiešanas kabinets
Saliņa Marlēna 503 5 08.00-14.00 08.00-14.00 14.00-19.00 14.00-19.00
Semjanikova Olga 503 5 08.00-19.00 14.00-19.00 08.00-18.00 08.00-14.00 08.00-14.00
Pēdu aprūpes kabinets
Beizele Tatjana 316 3 Pieņem pēc pieraksta
Orbidāne Agnese 316 3 08.00-12.00 08.00-12.00
Plotko Zane 316 3 09.00-19.00 09.00-17.00
Pneimonologi
Lepse Inga 705 7 15.30-19.30
Procedūru un vakcinācijas kabinets
209 2 08.00-19.00 08.00-19.00 08.00-19.00 08.00-19.00 08.00-19.00 09.00-13.00
Traumatologi - ortopēdi
Solovjovs Jurijs 503 5 14.00-19.00 08.00-14.00 14.00-19.00 14.00-19.00 08.00-14.00
Ultrasonogrāfijas speciālists
Puķīte Velga 521 5 8.30-14.00 8.30-14.00 8.30-12.00 (katru mēneša II un IV ned)
Abesadze Iraklijs 521 5 8.00-12.00 8.00-12.00
Urologi
Semjonovs Igors 523 5 08.00-11.30
Sperga Guntis 523 5 16.00-19.00
Zamullo Igors 706 7 16.00-19.00
1 - privātprakse
2 - pieņem arī bērnus
3 - pieņem tikai bērnus
4 - tikai maksas pakalpojumi
Speciālists Kab. St. P O T C Pk Se
Astmas un HOPS pacientu apmācības kabinets
Vitoptova Irēna 1 709 7 16.00-19.00
Centrālās laboratorijas filiāle
419 4 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00 08.00-16.00
Doplerogrāfija
Antoņuka Gaļina 2 522 5 10.00-12.00 10.00-13.20; (14.00-15.40 katra mēn I, II un III ned.)
Lukincovs Sergejs 3 510 5 15.00-20.00
Iļjina Tamāra 2 510 5 08.00-12.40
Romanovska Svetlana 2 521 5 16.00-20.00
Zablocka2 704 15.00-19.00
Ehokardiogrāfija
Blūmentāle Gaļina 510 5 10.00-14.00
Šafro Jeļena 522 5 15.00-18.00 (NVD)
18.00-19.00 (maksas)
Holtera monitorēšana, elektrokardiografija (EKG)
520 5 12.00-19.00 09.00-16.00 09.00-16.00 12.00-19.00 08.00-18.00
Limfodrenāža
Lisenko Natālija 417 4 15.00-19.40 08.00-14.20 15.00-19.40 08.00-14.20 15.00-19.40
Neirosonoloģiska izmeklēšana
Antoņuka Gaļina 2 522 5 10.00-12.00 10.00-13.20; (14.00-15.40 katra mēn I, II un III ned.)
Iļjina Tamāra 2 510 5 08.00-12.40
Podometrija
Civako Jeļena 1 411 4 15.00-19.00
Kraucis Arturs 411 4 16.00-17.00
Rentgenogrāfija
513 5 8:00-19:00 8:00-19:00 8:00-19:00 8:00-19:00 8:00-19:00
Spirogrāfija
Vitoptova Irēna 709 7 14.00-19.30
Ultrasonogrāfija
Čirkova Nataļja 4 5 522 5 09.00-11.20 (NVD, 522.kab.) 09.00-12.00 (NVD, 521.kab.)
14.00-17.00 (maksas, 704.kab.)  12.30-16.00 (maksas, 704.kab.) 
Iļjina Tamāra 4 522 5 13.30-16.30
Šalajevs Vladimirs 4 5 522 5 13.00-18.00
Ultrasonogrāfija ginekoloģijā
Domaševs Pāvels 207 2 08.00-12.00 (NVD)
12.00-14.00 (maksas)
Vasiļjeva Jeļena 522 5 08.00-12.00 15.00-20.00
Veloergometrija (VEM)
Kočergina Marina 519 5 09.30-12.00
1 - pieņem arī bērnus
2 - galvas un kakla asinsvadi
3 - roku un kāju asinsvadi
4 - vēdera dobuma, nieru, urīnceļu, prostatas, vairogdziedzera USG
5 - Transrektāla prostatas USG
Speciālists Kab. St. P O T C Pk Se
Bērnu dežūrārsti
Ļemeševskis Pjotrs 1 326 3 11.00-13.00 15.00-16.00 18.00-20.00
Solovjova Nataļja 1 326 3 15.00-21.00 15.00-21.00 15.00-21.00 15.00-21.00 15.00-21.00 08.00-15.00
Ģimenes ārsti (Privātprakse)
Frīdvalde Anita 606 6 08.00-13.00 08.00-13.00 14.00-19.00 08.00-13.00 08.00-13.00
Zaiceva Natalja 315 3 16.00-20.00 9.00-13.00 15.00-19.00 9.00-13.00 8.00-12.00
Kontautiene Maija 322 3 14.00-19.00 08.00-13.00 13.00-18.00 09.00-14.00 08.00-13.00
Driksmane Viktorija 214 2 9.00-13.00 13.00-18.00 15.30-19.30 8.00-13.00 9.00-13.00
Lihodejevska Natālija 218 2 08.00-13.00 09.00-14.00 14.00-19.00 09.00-14.00 09.00-14.00
Šnaidere Jūlija 226 2 8.00-12.00 8.00-12.00 16.00-20.00 10.00-14.00 10.00-14.00
Pujāte Silvija 216 2 14.00-19.00 14.00-19.00 8.00-13.00 9.00-14.00 8.00-13.00
Fradina Tatjana 223 2 8.00-13.00 14.00-19.30 8.00-15.00 13.00-18.00 8.00-13.00
Jākobsone Ilze 608 6 10.00-15.00 8.00-09.00 12.00-14.00 09.00-14.00 9.00-13.00
10.00-14.00 15.00-18.00
Jaudzeme Oksana 715 7 09.00-13.00 15.00-19.00 09.00-13.00 15.00-19.00 09.00-13.00
Marnauza Ligita 307 3 15.00-19.00 09.00-14.00 09.00-13.00 11.00-15.00 08.00-12.00
Tene Valentīna 219 2 08.00-13.00 11.00-16.00 14.00-19.00 09.00-14.00 09.00-14.00
Kuģe Inese 604 6 15.00-19.00 09.00-13.00 15.00-19.00 09.00-13.00 08.00-12.00
Liepiņš Mareks 325 3 15.00-19.00 09.00-14.00 09.00-14.00 12.00-16.00 08.00-12.00
Račinska Irina 321 3 15.00-20.00 10.00-14.00 09.00-14.00 15.00-20.00 08.00-13.00
Ģimenes ārsti, PVA internisti
Burova Leonora 318 3 14.00-19.00 9.00-14.00 8.00-13.00 13.00-18.00 9.00-14.00
Čodere Edīte 507 5 14.00-19.00 08.00-13.00 08.00-13.00 13.00-18.00 08.00-13.00
Klauberga Aija 2 324 3 15.00-19.00 08.00-13.00 08.00-12.00 14.00-18.00 08.00-12.00
Korvina-Piotrovska Inese 2 312 3 16.00-19.00 09.00-14.00 16.00-19.00 09.00-14.00 09.00-13.00
Lapsa Rita 2 304 3 15.00-19.00 09.00-14.00 09.00-13.00 09.00-14.00 08.00-12.00
9.00-10.00 (akūtā stunda)
Mārtinsons Jānis 2 302 3 14.00-19.00 08.00-12.00 15.00-19.00 08.00-12.00 08.00-11.00
Miļutikova Inna 2 301 3 16.00-20.00 08.00-12.00 08.00-12.00 08.00-12.00 08.00-12.00
Pilskalne Svetlana 2 313 3 15.00-19.00 08.00-13.00 15.00-19.00 08.00-13.00 08.00-12.00
Ribkina Olga 2 212 2 14.00-19.00 09.00-13.00 14.00-18.00 09.00-13.00 09.00-12.00
Sazoņiks Andrejs 505 5 09.00-12.00 15.00-19.00 08.00-12.00 15.00-19.00 09.00-13.00
Seržante Elza 2 308 3 08.00-13.00 14.00-18.00 08.00-12.00 15.00-19.00 08.00-12.00
Sloka Aija 303 3 14.00-19.00 08.00-14.00 13.00-18.00 08.00-14.00 08.00-13.00
1 - pieņem tikai bērnus
2 - privātprakse
Speciālists Kab. St.  P O  T C Pk Se
Dietologs
 
Lurie Areta 702 7  17.00-20.00
Ginekologs
Putniņa Zane 705 7  16.00-20.00
Kardiologs
Orleāne Inga 702 7  15.00-19.00
Ķirurgs
Ratobiļskis Valērijs 705 7 15.00-18.00
Neirologs, Duplex
Zablocka Larisa 704 7 15.00-19.00
Onkologs
Šapalova Elita 702 7 17.00-19.30
Psihoterapeits
Dubova Maija 702 7 13.00-19.00
Ultrasonogrāfija
Čirkova Natālija 704 7 14.00-17.00
Grebjonkina Jeļena 704 7 08.00-13.20
Hačaturjanca Alla 704 7 13.00-16.00 17.00-19.40
Šalajevs Vladimirs 704 7 16.00-17.00
Urologs
Zamullo Igors 706 7 16.00-19.00